2011-11-02

bodyrock.tv... ką aš ten radau?


Mėgstu dėl savęs padaryt kažką smagaus kasdien.. ne ne nesu egoistė, bet manau valanda sau būtina veikiant tai, kas kutena laimės jausmą. Man daug nereikia- aš mėgstu sportuot. Sportuot sau, dėl to sporto salėje klausydavau muziką ausinuke, kad niekas nekalbintų, neklaustų, kad laiką praleisčiau efektyviai pešdama maksimalią naudą, o ne treniruodama šnekamąjį raumenį (chi chi)... paradoksalu, bet sportą pamilau tik dėl to, kad sporto klubą atradom dviese su drauge, kuriame praleisdavom daugggg laiko gerdamos arbatą/kakavą ir plepėdamos... tai nebuvo ir nėra sporto klubas, kuriame rodomasi naujausi 'adidasiniai' pirkiniai ar naujausi lūpų dažai, ar naujos formos akriliniai nagų galiukai... tai buvo vieta, į kurią lėkdavom po paskaitų ne tik užsidėt pliusiuką - va, šiandien kilnojau kojas- bet atsipalaiduot ir praleist laisvalaikį. Et tie laikai. Pradžioj buvo keista, kad atsisveikinant su treneriu išsiglebėsčiuoji kaip su artimuoju, bet vėliau supratau, kad ta vieta ypatinga, ten - antri namai, kuriuose ugdai valią ir lieji naujas savo formas (che che). Pasiilgstu ir pasiilgsiu ''Didžiojo Grifo'' ir visada būsiu Grife, kuri tik turėdama galimybę lekia kaip akis išdegus į tuos namučius aplankyti trenerį Evaldą, prisijuokti iki pilvo skausmo, 'įkalti' tradiciškai kakavos ir 'praeit' per visus treniruoklius. Taigi, sportavimas neturi būti kančia, tai turi būti malonumas, o galiausiai ir gyvenimo būdas tiem, kurie pasirenka tokį laisvalaikio leidimo būdą. Man toks priimtinas ir netgi labai.
Tad nebeturėdama galimybės laisvalaikį leisti 'Grifų gūžtoj' (neoficialus pavadinimas che che) ir fiziškai stiprėti ir stiprintis, pasirinkau po ilgų stebėjimų (o stebėjau ilgai- gerą pusmetį) ir nemėginimo, galiausiai išdrįsau išmėginti Bodyrock.tv treniruotes. Netikėjau efektyvumu tokių trumpų treniruočių (juk sporto salėje vien tik ant bėgimo takelio bėgdavau minimum valandą!), o čia tik 12- 30 minučių treniruotės... bet pradėjau ir... negaliu sustoti... Totalus 'užsikabliavimas' ir azartas DAR DAR DAR. Aš rimtų rimčiausiai. Smagi bendruomenė - internetinė bendruomenė iš viso pasaulio, patarimai liejas per kraštus (reik turėt, žinoma, savo proto atsirinkti informaciją), įdomūs receptai ir kas labiausiai 'vežančio' - MOTYVACIJA. Motyvuotų žmonių vienoje vietoje..ir kas dieną. Nesvarbu, kad tų žmonių nesu mačius gyvai, kad visus skiria laiko juostos, vienur tai ruduo, kitur žiema, bet dauguma šiltų, protingų, kultūringų asmenybių, kurių komentarus įdomu skaityti, motyvuotis ir toliau leisti laisvalaikį taip, kaip man ir patinka. Įdomiausia, kad lietuvaičių bendraminčių vieną kitą ten užmatau retkarčiais... turim kur tobulėt vadinas (apskritai turiu minty požiūrį į sportą, judėjimą, aktyvumą ir pozityvumą).

 
6 comments:

 1. Geras, malonu matyt, kad ir Lietuvoje yra žmonių, kurie žino Bodyrock.tv :) Aš irgi jas darau, poveikis nerealus. :) Nors ir pats prigalvoju visokių pratimų. Taip kg numečiau :) nors dar yra ko siekt. Sėkmės su blogu! ;)

  ReplyDelete
 2. Ačiū, Mindaugai! Labai pritariu dėl poveikio ir visokių pratimų kūrybos-patirta :)

  ReplyDelete
 3. Sveiki,
  Vis landziojau po google ir ieskojau lietuviu bodyrockeriu. Ir atradau! Bent keleta :) ir tikiuos, kad turit koki facebooka ar ka :)
  http://www.facebook.com/pages/Bodyrocktv-Team-Lithuania/248033461936255
  Galetumet prisijungt, butu galima lietuviskai apie tai pakalbet ir padiskutuot, pasidalint repsais ir siaip. Visgi, tarp oficialaus bodyrocko puslapio pasiklysti ir nebent netyciukais uzklysti kokia viena kita lietuviska pavarde :)

  ReplyDelete
 4. laba diena, paskaiciau sita irasa pries 4 men ir ejau ziureti kas tas bodyrock,, 2 menesius stebejau,galvojau sugebesiu ar ne,atrode sudetinga,nezinojau nuo ko pradeti.. o dabar nebegaliu be siu treniruociu :) aciu jums ! jau 2 men esu proud bodyrocker :) As taip pat eidavau i sporto kluba ir ten leisdavau valandas,o dabar daug efektyviau sportuoju namie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Anonymous, super! Kaip džiaugiuos! :) Nusivylus esu tik naujuoju bodyrock, tad nebedarau naujų treniruočių, o grįžtu prie teniruočių su Zuzana. Dar žaviuosi Lovingfit.com treniruotėmis-dažniausiai jas seku :)
   Taip taip sutinku dėl stebėjimo ir galvojimo, kad tai sudėtinga, neefektyvu ir pan :) ilgai ir stebėdavau tik :) o paskui.... Jau metai suėjo kai sportuoju namie, ir daug kas tuo netiki :D dėl rezultatų :) P.S. yra grupelė fanių facebooke grupėj Sportas Namuose, užsukit :)

   Delete